Renginiai

Grįžti

Koncertai JAV

Mieli bičiuliai,
Štai ir vėl lekiame Amerikon – šįkart su žmonele Ramune. Regis, paragausime ir rimtesnės žiemos. Vėliau prie mūsų prisijungs ir Ieva Narkutė. Rodysime naująjį filmą apie partizanus „Trispalvis“, dainuosime. Jeigu gyvenate Jungtinėse Valstijose arba turite ten bičiulių ir artimųjų, galite pranešti jiems, kad visi visi yra labai laukiami mūsų koncertuose bei filmo premjerose. Filmo, kurį rėmė ir Niujorko, Bostono, Los Angeles ir Čikagos lietuvių bendruomenės.  

Skaityti daugiau

Albumo „Išėjau aš stotin (žiauriai gražūs romansai)” pristatymo koncertai

Vytautas V. Landsbergis, Ramunė Landsbergienė, bei muzikantas Raimondas Rašpoliauskas rengia savo naujausio albumo „Išėjau aš stotin (žiauriai gražūs romansai)” pristatymo koncertus. Koncertų metu skambės dainos iš naujojo albumo, taip pat populiarios, gerai žinomos ir mėgstamos liaudies, Vytauto V. Landsbergio bei Romo Lileikio dainos.

Skaityti daugiau

Vytauto V. Landsbergio filmų antologijos pristatymas

VŠĮ ,,A Propos" studija 2012 m. gegužės mėnesį išleido Vytauto V. Landsbergio filmų antologiją. Leidinys skirtas režisieriaus 50 metų jubiliejaus progai. Juo siekiama pristatyti Vytauto V. Landsbergio kūrybą bei didinti sukurtų filmų prieinamumą visuomenei. Leidinį sudaro penkių DVD rinkinys, kuriame pristatomi 24 režisieriaus sukurti filmai.

Skaityti daugiau