Vytautas V. Landsbergis jau ne pirmą vasarą kviečia jaunuosius literatūros mėgėjus ir visus kūrybiškai nusiteikusius jaunuolius (9 – 14m.) į kūrybinę pasakų stovyklą.

Grįžti

Stovyklos metu dalyviai susipažins su literatūrinio pasakojimo kūrybos principais, patys rašys pasakas, jas iliustruos ir visas šių pasakų rinkinys pavirs tikrų tikriausia rankų darbo knyga. Vytautas V. Landsbergis vadovaus  pasakų rašymo dirbtuvėms, padės vaikams sukurti įtraukiančias, originalias istorijas.

Stovyklos vadovui talkins sūnus, spaudos bei produkto dizaineris, iliustruotojas, technologijų mokytojas Jonas Landsbergis. Jis padės sukurti išskirtines pasakų iliustracijas bei visos knygos dizainą. 

Tekstai bus redaguojami profesionalaus kalbos redaktoriaus, o sumaketuota knyga spausdinama taip pat profesionalioje spaustuvėje.

Zenonas Urbonas, ninjutsu kovos menų mokytojas, ilgametę patirtį vaikų aktyvaus poilsio stovyklose sukaupęs savigynos ir išgyvenimo instruktorius, ves sporto ir laisvalaikio užsiėmimus.

Stovykloje su vaikais bus ir gyvens penki suaugusieji.

Paskutiniąją stovyklos dieną vyks sukurtų knygų pristatymas, o kiekvienas dalyvis gaus savo rankų darbo knygą atsiminimui.

Daugiau informacijos www.dominykoatostogos.lt.