1.2 % gyventojų pajamų mokesčio (GPM) parama Vytauto V. Landsbergio kūrybai

Grįžti

„Kūryboje, kaip ir gyvenime, viskas gimsta iš meilės“
Vytautas V. Landsbergis

Dėka Jūsų paramos buvo sukurti Vytauto V. Landsbergio filmai, parašytos nuotaikingos istorijos, džiuginančios mažuosius skaitytojus, organizuoti koncertai ir susitikimai, kūrybinės moksleivių stovyklos. Mes esame dėkingi ir džiaugiamės Jūsų geranoriškumu!

Tikimės ir šiais metais Jūsų paramos – 1.2 % gyventojų pajamų mokesčio (GPM). Tai paramos teikimo būdas, nereikalaujantis iš gyventojo papildomų materialinių išlaidų.

Paramos formą galite pateikti ekektroniniu būdu per naudojamo elektroninio banko prieigą adresu http://deklaravimas.vmi.lt/ arba atspausdintą ir užpildytą paramos formą (ją rasite čia įvedę laukelyje „Formos kodas” FR0512) išsiųsti paštu ar įteikti mokesčių administratoriui. Pilną instrukciją kaip užpildyti formą taipogi galite rasti čia: https://www.vmi.lt/cms/gpm-dalis-paramai

Skirdami paramą Vytauto V. Landsbergio kūrybai, užpildykite šiuos laukelius:

1 laukelyje - Jūsų asmens kodas;
3V laukelyje - Jūsų vardas;
3P laukelyje - Jūsų pavardė;
5 laukelyje - įrašykite 2019;
6S laukelyje - pažymėkite varnele; 
E1 laukelyje - įrašykite 2;
E2 laukelyje - įrašykite 123793650;
E3 laukelio pildyti nereikia;
E4 laukelyje - mokesčio dalies dydis iki 1.2 %;
E5 laukelyje - įrašykite mokestinį laikotarpį, iki kurio skiriate paramą: jei norite skirti tik už 2019 metus, įrašykite 2019, jei norite ilgesniam laikotarpiui, įrašykite metus, iki kurių skiriate paramą.

Šilti ir šviesūs atgimstančio pavasario linkėjimai Jums!